Teste genetice pentru determinarea legaturilor familiale

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Asi vrea sa fac testul cromosomului x y si nu stiu unde se face.Va rog sa-mi spuneti la cine sa apelezi?

Raspunsuri (3)

acum 15 ani

<p>
Puteti sa va adresati laboratorului DeplhiTest:
//sfatulmedicului.ro/articole/Analize_medicale/Testul_de_paternitate_1658.html
</p>

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna ziua,
Sunt in proces de paternitate si saptamana trecuta au venit rezultatele testului ADN care din 16 markeri 8 sunt negativi iar 8 sunt pozitivi...
Cum este posibil sa iasa asa?
Rezultatul final, spun ei ca este negativ ! Precizez faptul ca testul ADN m-a costat 3600 lei,pt ca stiam ca este cel mai concludent...
Imi puteti raspunde,va rog mult?
Multumesc anticipat!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

sunt interesat sa fac testul de paternitate,in luna august,as dori in primul rand sa stiu cat costa si cum se procedeaza,si daca aveti program in luna august,as dori sa stiu si cat dureaza rezultatul testului,multumim