test pentru sindrom Down

Sarcina

Postata de IleanaVe cu 9 ani in urma.

Buna, ma numesc Ileana si sunt insarcinata. Se pare ca ecografic medicul meu a observat ca ceva nu e in regula. Mi-a dat sa fac la Personal Genetics o analiza de sange din care afla daca bebelusul meu are sau nu Down. A mai fost cineva in aceasta situatie?
Azi am facut analiza si astept rezultatul in 10 zile.

Raspunsuri (2)

luminita270

acum 9 ani

ILEANA,nu baga in seama raspunsurile unor oameni cinici,gandeste numai pozitiv.Totul se va termina bine!Sanatate si putere!

IleanaVe

acum 7 ani

Am revenit, fericita. Am nascut un baietel sanatos.
Cei de la Personal Genetics au fost super, calzi si m-au sprijinit emotional.

www.personalgenetics.ro este site-ul lor. Mi-au dat rezultatul chiar mai repede.