test negativ-menstruatie peste sarcina??

Sarcina

Postata de vaLLySS cu 8 ani in urma.

Buna....in perioada 18 sept - 4 oct...am facut sex neprotejat incercand sa raman insarcinata. Ultima menstruatie am avut-o in data de 9 sept....practic in perioada cea mai fertila am fost "activi" zi de zi...nu stiu daca e bine sau nu....cert este ca in 4 oct am facut un test de sarcina (cam la 3 sapt) si a iesit negativ, iar in 6 oct. mi-a venit menstruatia....care trebuia sa apara normal in 9....Mi-ar placea sa fiu insarcinata,dar acuma nu stiu ce sa mai cred..e posibil sa vina menstruatia peste sarcina? Oare am facut prea repede testul? :-( :-(

Raspunsuri (2)

mary321

acum 8 ani

buna, daca ai facut testul si ti-a iesit negativ, plus ca ti-a venit menstruatia nu ai ramas insarcinata. chiar daca iti venea menstruatia peste sarcina trebuia sa-ti iasa testul pozitiv.

mary321

acum 8 ani

si inca ceva. nu te ingrijora ca ti-a venit menstruatia cu 3 zile inainte. si mie trebuia sa-mi vina pe 9, si mi-a venit pe 7 oct.