Test de sarcina sange?

Sarcina

Postata de AlinaP cu un an in urma.

Bună seara! Am avut menstruație pe 10.04 ea durează cam 4 zile , ciclul menstrual este de 30 de zile la mine. Am văzut ca au apărut niște teste de sarcina barza pe baza de sânge nu urina cu depistare precoce . Întrebarea mea este când exact as putea face un astfel de test? Mulțumesc anticipat pentru răspuns și timpul acordat

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

In cazul dumneavoastra, ar fi bine sa asteptati pana in jurul datei de 17 mai pentru a efectua un test de sarcina pe baza de sange, de preferat la recomandarea unui medic.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole recomandate:
sfatulmedicului.ro/Investigatii-in-sarcina/cand-si-cum-se-poate-efectua-un-test-de-sarcinai_19272
sfatulmedicului.ro/Investigatii-in-sarcina/totul-despre-testele-de-sarcina_1326