Sure Check, nu stiu ce sa mai cred...

Sarcina

Postata de ana-maria93 cu 13 ani in urma.

Buna dimineata in primul rand! Acum kiar nu mai inteleg nimik am facut testu si mi-a iesit un T pe orizontala la sure check deci tot 2liniute dar puse altfel... doamne ce sa mai cred eu?? voi ce zice-ti? ca eu u mai stiu...cxa as lua si eu pastile de dureri de dinti ca nu mai pot.. va multumesc frumos va pup

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Trebuie sa iti iasa o liniuta deasupra literei T (sau putin mai in dreapta asa). Tie cum ti-a iesit ca nu inteleg?

mirona74

acum 13 ani

Daca esti din Bucuresti, cumpara-ti de la Hipermarketul Real testul de sarcina "First Response", este un test american pe care eu nu l-am gasit in farmacii, este de noua generatie, dar usor de citit (1 liniuta inseamna ca nu esti, doua ca esti), e ultra-sensibil la hormonul de sarcina depistand-o chiar cu 6 zile inainte de a-ti veni CM. Incearca-l si pe acela, nici nu e scump, 15 lei.

Iuli

acum 13 ani

Deci cum e pana la urma? Pozitiv sau negativ? :)

ana-maria93

acum 13 ani

testele astea mari batai de cap mi-au dat...

cam tarziu iti scriu rasp la intrebare ...deci azi dimin imi iesi o liniuta in dreptu literei C pe verticala iar linuta de la T pe orizontala deci se forma un Toff ca nu stiu cum sa ma exprim mai bine un T pe orizontala sper ca akum sa ma inteleaga cineva ,,, ca eu nu mai stiu ce sa mai cred..zisei sa mai astept o sapt dupa care imi fac iar un test sper sa nu mai fie misteru asta...imi dau bataie de cap testele astea pt ca nu miau iesit asa niciodata .. va pup

Anca

acum 13 ani

Fetelor nustiu ce sa zic...Eu am facut foarte multe teste de sarcina insa numai SureCheck si mie nu mi`a dat niciodata gres...trebuie doar facut corect , ca sa fii sigur , nu numai in cazul testului SureCheck , acestea se fac la MINIM 14 zile de la ultimul contact sexual,in cazul intarzierii mentruatiei , dereglari hormonale,etc dar mai ales pentru linistea noastra [ cel putin in cazul meu :)) ]

anca

acum 10 ani

cand pot face testul sure check,daca am avut contacte sexuale neprotejate in perioada 18-24 ianuarie.ultimul cm a fost pe 1 ian.ast rasp.multumesc