sunt sau nu gravida

Sarcina

Postata de alexxxaa cu 10 ani in urma.

buna ziua am o intrebare .....in luna septembrie am avut CM de pe data 18 pana pe 26 ..in luna octombrie nu mia mai venit deloc si pana in ziua de azi 3 noembrie nimik....am facut un test si a 2 a linie mia iesit slab vizibila ...pot fi gravida?

Raspunsuri (2)

cris

acum 10 ani

din pacate,esti insarcinata.....mai asteapta 4,5 zile si fugi la o clinica ptr o analiza de sange.sau....mai ai o sansa,sa nu fi...roaga te

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Foarte probabil. Pentru certitudine, puteti determina HCG din sange care va iesi crescut in cazul unei sarcini. De asemenea, este bine sa aveti in vedere si consultul ginecologic.