Sunt însărcinată sau nu?

Sarcina

Postata de Catalina cu un an in urma.

Buna seara am 23 de ani și sunt deja mama dar am o problema de vrio citeva zile am niste grețuri extreme și plus și ameteli
Dar mai este o problema pentru mine am scurgeri vaginale parce sunt niste ațișoare nu roșii dar cafenii și eliminările la fel sunt așa deja sunt de vrio 4 zile
Și mă întreb este de vriun semn de sarcina ar putea fi sa rămas însărcinată?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/secretiile-vaginale-cand-ar-trebui-sa-ne-ingrijorami_16966