SUNT NORMALE ACESTE VALORI?

Sarcina

Postata de denisa-nicoleta cu 13 ani in urma.

BUNA ZIUA .AS DORI SA STIU DACA SUNT BUNE ACESTE EX.BETA HCG 11884.0 U/l .ULTIMUL CICLU A FOST PE 25 IULIE.DUPA CALCULELE MELE AS FI RAMAS INSARCINATA PE 8.08.ACUM NU STIU CE SA CRED SI CUM SA IAU IN CONSIDERATIE ACEST REZULTAT.AM CITIT SI PE NET DAR AICI IMI SPUNE BA DIN PRIMA ZI DE CICLU BA DE CAND ESTE SIGUR CA AI RAMAS INSARCINATA.
NU ATIU CE SA CRED.VA ROG AJUTATI MA SA INTELEG .MIIIIIIIIII DE MULTUMIRI.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Testul obisnuit de sarcina ce spune?

denisa-nicoleta

acum 13 ani

Testul obisnuit este pozitiv. MERSI.

Iuli

acum 13 ani

Atunci esti GRAVIDA!