Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de Claudia cu 2 ani in urma.

Buna , am 21 de ani , am avut contact sexual acum doua saptamani neprotejat cu ejaculare in mine , problema mea este ca am fost suspecta de ovare polichistice , am luat un tratament o perioada scurta de timp pentru reglare m-i s-a recomandat inogest , ultima menstruatie a mea a fost pe data de 28 luna trecuta, nu am avut niciodata o menstruatie regulata,din a doua zii fupa contactul sexual pana in prezent am avut crampe abdominale la scurt timp dupa contact am avut sensibilitatea sanilor , balonare, am avut cateva zile in care imi era scarba de mancaruri pe care le mancam pana acum , acum intrebarea mea este pot fii insarcinata ? Ideea este ca este prea repede sa pot avea simptome , testele au fost negative pana acum , au trecut cam 15 zile de la actul sexual am uitat sa mentionez ca am arsuri pe piept camde la orice mananc plus crampe in lateral mai sus putin de sold , va rog sa imi dpuneti daca ar putea fii sanse sa fiu insarcinata

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886