Sunt insarcinata?

Sarcina test

Postata de Criss cu 3 ani in urma.

Buna as avea nevoie de ajutor sunt puțin neliniștită incep sa va povestesc poveste .
In data de 4 februarie am avut mestruatia totul normal eu cu soțul ne vedem cam greu din cauza serviciului in data de 23 februarie am avut relații intime ne protejate totul normal pana in data de 3 martie dimineață din nou am avut contact sexual neprotejat iar după am constatat că am o scurgere maro spre roz dar foarte puțin după care pe timpul zile nimic spre seara la fel câteva picaturi a doua zi dimineața foarte puțin și după sa oprit am făcut 2 teste de sarcina ambele cu o linie roșie și una roz , dar in data de 8 martie am sesizat dimineață că am avut câteva picături maro , la amiază l fel dar foarte puțin , am decis sa consult un medic mă consultat și mi-a zis c nu se observă urme de sângerare , la ecografie mi-a zis că nu găsește vreo sarcina există cv dar nu crede că este sarcina după părerea lui.. ajungând acasă am repetat testul de sarcina fiind foarte confuză și de dat acesta a 2 liniuță era mult mai pronunțată , a 2 am mai făcut încă unul tot la fel pozitiv .. nustiu ce sa cred .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-de-sarcina_10886