Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1512595625 cu 6 ani in urma.

Am auzit de ciclu peste sarcina, am si eu o problema. Am luat 5 luni anticoncepționale fiindcă am avut chisturi ovariene, in luna 5 cand trebuia sa mi vina pe 26 mi a venit pe 1, eu trebuia sa iau anticoncepționalele 6 luni dar m am speriat cand nu mi a mai venit si le am oprit, mi a venit pe 1 si mi a venit normal, mult, iar acum in luna Decembrie trebuia sa mi vina pe 1 si mi a venit pe 3 foarte putin si de culoare maro m a tinut 2 zile si imi curgea foarte putin si o culoare mai apoasa iar astazi pe 6 Decembrie nu mi a mai curs nimic, doar secretie. Sunt foarte confuza nu cred ca as fii gravida dar semnele si ca am acele simptome de sarcina ma pune pe gânduri, voi ce spuneti??

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-intrebari-frecvente_1186