Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp150330210426671 cu 8 ani in urma.

Pe 14.09 am avut menstruatie. Am 28 de zile intre menstruatii. Acum 2 zile am avut 2 picaturi de sange si apoi nimic. Acum vreo sapt am avut dureri de cap vreo 3 zile la rand. Azi am ametit mi sa inegrit privirea dar mi am revenit.ieri am facut un test si a iesit negativ. precizez ca eu si sotul meu nu ne protejam doar ejaculeaza afara.. se poate sa fiu insarcinata? Va rog daca se poate un raspuns

Raspunsuri (1)

irinagabriela

acum 8 ani

tot ce este posibil repeta testul daca nu dute la un ginecolog si scapi de dubii