Sunt insarcinata ?

Sarcina

Postata de catwoman cu 8 ani in urma.

Buna ziua ! Va rog ajutati-ma .:( Ultima data cand am avut ciclu a fost pe data de 7 iunie pana pe 13 iunie . In data de 4 iulie am facut sex neprotejat iar pe 8 iulie trebuia sa-mi vina ciclul . Dar inca nu mi-a venit insa am deja sindrome premenstruale . si pe 5 iulie chiar dupa contact am avut sindrome . Sa ma ingrijorez ?

Raspunsuri (2)

Ioana

acum 8 ani

Conform calendarului contactul a avut loc in afara perioadei fertile. Nu cred ca sunt sanse sa fi ramas insarcinata.
Un test iti da cel mai bun raspuns

catwoman

acum 8 ani

Mersi mult de raspuns :* dar ieri mi-a venit .