sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de alinaionela22 cu 9 ani in urma.

ultima menstra a fost pe 27 mai. in mod normal ar fi trebuit sa tina 3-4 zile. dar a tinut doar 2 zile timp in care a curs foarte putin. pe 12 mi sa facut foarte rau ( ma durea foarte tare mijlocul si ovarele) si am fost la un ecograf care mi-a zis ca am un chist pe ovarul drept ce se poate vindeca prin tratament. de pe data de 13 si pana azi, 18 iunie, ma dor foarte tare sanii si ii simt grei dar nu mi se par umflati. in ziua cand mi se facuse rau, am sters dupa urinare, o urma rozie spre rosie pe hartia igienica. are vreo legatura chistul ovarian cu durerea mea de sani/? se poate sa fiu insarcinata si ecograful sa nu fi vazut? ajutati-ma va rog

Raspunsuri (2)

Romaniac

acum 9 ani

Buna,

De ce nu faci tu un test de sarcina si sa vizitezi un ginecolog?
Se poate sa fii insarcinata dar nu vei afla aici. Mergi la ginecolog!

alinaionela22

acum 9 ani

am fost la ginecolog dar nu a vazut decat chistul. sa fie prea devreme sa se vada?