Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de RoxanaAndreea cu 10 ani in urma.

Buna ziua. In urma cu 7 zile am avut un contact sexual neprotejat si de-a lungul sptamanii am mai avut si alte contacte tot neprotejate imi doresc sa raman insarcina dar stiu ca este prea devreme sa aflu daca am ramas in schimb de 2 zil ma simt foarte obosita am frisoane ameteli si dureri usoare de cap. Este posibil ca aceste simtome sa fie din cauza unei sarcini nu este prea devreme pentru aceste simtome?

Raspunsuri (2)

AnnaO

acum 10 ani

nu ar fi mai simplu sa iti cumperi un test de sarcina?

RoxanaAndreea

acum 10 ani

Ba dar stiam ca testul se face abea dupa 2 saptamani si nici atunci nu da un raspuns sigur