sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de ioana250986 cu 10 ani in urma.

Am avut ultima menstruatie pe 30 septembrie. Ciclul meu dureaza cam 24-25 zile. Saptamana aceasta mi-am facut 2 teste, dar au fost negative. Teoretic ciclul trebuia sa-mi vina acum 2 zile. Sunt nerabdatoare sa aflu daca sunt insarcinata, mai ales ca nu am simptomele pe care le aveam inainte de ciclu. Cand ar trebui sa mai fac un test?

Raspunsuri (2)

sanda negru

acum 10 ani

buna, daca testele au iesit negative, sunt 99% sanse sa nu fii gravida. asa ca relaxeaza-te, e normal sa intarzie uneori menstruatia.

anamaria

acum 10 ani

buna...asi avea o intrebara...ultimadata am fst k un baiat de 2luni...mia venit ciclu...dar ma tem k snt insarcinata...am niste dureri de burta si si sub burta...simptome sa fiu insarcinata nu am....sapt trecuta am fakut test o iesit o linie...dar nu inteleg dk de 2luni am fakut sex si simptome nu am sa fiu,,,dc ma doare burta si sub burta...exact asa knd inainte sami vine mentruatia....e doar o simpla raceala?????