sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de fetitzacuminte cu 11 ani in urma.

buna..sunt tare curioasa sa aflu si parerea dvs cu privere daca este posibil sa fiu insarcina sau nu..deci..pe 4 aprilie am avut prima zi a ultimei menstruatie..care m-a tinut 4 zile..CM am regulat de 26 de zile,iar pe data de 10 si pe data de 15 am avut contact neprotejat.m-am dus si mam spatat imd ..dar de ieri am niste dureri usoare de burta iar azi am o stare de greata.sunt confuza deoarce mie imi da semne menstruatia inainte cu o saptamana ca apare..insa acum nimic..ce ziceti este posibil sa fiu insarcina?daca fac un test de sarcina imi va arata daca sunt sau nu,tinand cont ca inca nu este data la care trebuie sami vina ciclu?

Raspunsuri (1)

Georgiana

acum 11 ani

Este cam devreme, dar poti lua un test de sarcina care arata inca din primele 2 sapt daca esti sau nu insarcinata. Daca nu esti sigura pe partenerul tau si pe tine ca iti doresti un copil, ar fi mai bine sa te portejezi pe viitor.