Sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de me_ella cu 13 ani in urma.

Am un ciclu regulat de 28 de zile. In a 14 zi de la menstruatie am avut un contact neprotejat cu prietenul meu exact la data conceptiei. De atunci au trecut 12 zile. Mi-am facut un test de sarcina la 10 zile si mi-a iesit negativ. Dar orisicum simt ca ceva este in neregula cu mine. Imi este somn mereu,plus sa ma dor sani.si crampele...Imi cunosc bine corpul si de fiecare data cand imi venea CM ma durea cu o zi inainte sa imi vina...Dar acum am 5 zile de cand ma dor:(...Este posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (9)

mara

acum 13 ani

Asa apar copiii pe lume. Cand persoanele care doresc copii, fac sex neprotejat in perioada fertila, stiu ca peste 9 luni este posibil sa devina parinti. Cei care nu doresc copii, se protejeaza. Exista si cazul nefericit cand se duc si macelaresc pruncul nenascut, suflet nevinovat.

me_ella

acum 13 ani

Ideea e ca imi doresc f mult acest copil!:x

mara

acum 13 ani

Atunci sa va ajute Dumnezeu sa reusiti. Daca nu luna asta, atunci luna viitoare. Perseverati! Eu sunt total impotriva avortului de aceea ti-am raspuns taios. Sanatate!

crissa

acum 13 ani

sa-ti ajute Dumnezeu sa faci un copil sanatos
eu cred ca esti insarcinata
felicitari!!!!!!

me_ella

acum 13 ani

Multumesc! :)

mdmandor

acum 13 ani

bafta . sper sa ti se implineasca visul de a fi mama .

Irina

acum 13 ani

Felicitari!!!Pregateste-te sa devii mamica....primul pas l-ai facut!

mihaela

acum 13 ani

si eu am patit la fel nu stiu ce sa fac si ce sa cred

oana

acum 10 ani

cred ca da.m ai fa un test la o saptamina.