sunt insarcinata?

Sarcina

Postata de Roxy117017 cu 15 ani in urma.

Este posibil sa fiu insarcinata si totusi testul de sarcina sa iasa negativ dupa 5 zile de intarziere a menstruatiei?Va multumesc!

Raspunsuri (1)

danadana

acum 15 ani

am 27 de ani si am ramas pentru prima data insarcinata. acum un an am fost la un control si mi s-a spus ca am uterul nedezvoltat si ca nu pot avea copii. acum am ramas si nu este momentul sa pastrez acest copil, sunt alte probleme pe care nu le pot spune. vreau sa va intreb, pe cei care cunoasteti aceasta problema , daca or sa fie probleme (adica sa nu mai pot face copii) daca fac acest avort. multumesc