sunt insarcinata si fericita

Sarcina

Postata de selinuta20 cu 13 ani in urma.

buna fetelor eu locuiesc in italia astazi am fost la medic si mi-a spus ca sunt insarcinata de 5 saptamani ultimul ciclui 5 .12.2010 sunt bucuroasa am incercat de toate cele eu am o cezariana facuta la 18 ani 4 pierderi si 1 avort nu este adevarat ca daca faci primul avort nu poti sa mai ramai insarcinata problema cea mai grava in cazul meu e compatibilitatea de partener.eu am 26 de ani la doctor nu am fost ca sa imi confirme ca sunt insarcinata ci pentru ca de 7 zile aveam o scurgere galben maronie uneori neagra roza sau rosie si eram ingrijorata mia spus ca este normal pentru ca embrionul se fixeaza in mucoasa uterina.acum peste o saptaman iar la control....data de nastere e 12.09.2011...eu vreau fetita...doamne ajuta...daca va intereseaza povestea mea lasati.mi raspunsuri si o sa va povestesc mai multe...si am sa dau multe sfaturi....multumesc frumos...o seara buna

Raspunsuri (5)

MM

acum 13 ani

BUNA si eu sunt insarcinata si fericita in 4 saptamani :) nu am fost la doctor ink... cand crezi ca teb s amerg pentru prima data? pupici pe burtici
Sa auzim de bine Doamne ajuta!!

amalia

acum 13 ani

la 8 saptamani se face vizita pentru ca este prea mic acum.te pupic

rodiana

acum 11 ani

selinuta, sunt medic si vreau sa spun ca tu esti una dintre putinele femei care dupa prima sarcina avortata a avut marea fericire sa mai ramai insarcinata ! in 85% restul cazurilor sufera de infertilitate dupa avortul primei sarcini .

LOREDANA

acum 10 ani

SI EU AM ACELEAS SCURGERI INAINTE DE MENSTRUATIE OARE E SARCINA?

Matei laura

acum 8 ani

Buna as vrea sa stiu si eu am o cezariana de mai bn de un an am ramas ansarcinata si la doua luni am pierdut copilu ami puteți spune cand pot sa mai am o sansa de a ramane din nou ansarcinata va mulțumesc