Sunt insarcinata sau nu?

Sarcina

Postata de MembruMobileAppmadalinapetcu12 cu 6 ani in urma.

Am si eu o intrebare ultima menstruatie am avut o pe data de 26 octombrie de obicei ma tine 3 zile si am un ciclu regulat
Iar pe data de 8 noiembrie am avut raporturi sexuale
Pe data de 18 si 19noiembrie mia curs in cantitati foarte mici un sange roz . Miam facut un test de sarcina care mia iesit pozitiv pe data de 9 decembrie . Normal ca am crezut ca sunt insarcinata
Am fost foarte bucuroasa pana cand a venit ziua de 15 si 16 care mia curs sange ( am avut in cantitati foarte mici roz )normal ca mam speriat in dimineata de 15 si mam dus la spital mentionez ca sunt in germania
Am fost la urgenta si miau facut control
Miau facut textul de urina si miau spus ca a iesit negativ
Ca nu pot fi insarcinata
Ca nu se vede absolut nimic
Si ca e posibil sa fi pierdut sarcina pe data de 18 si 19 noiembrie dar mentionez ca nu am avut dureri nu mam simtit rau absolut nimic
Nu stiu ce sa cred . Imi doresc foarte mult un copil
Si faptul ca nu ma simt bn
Sunt obosita
Ma dor sani ii iam foarte tari
Nu pot manca
Si am stari de voma
Ma puteti ajuta
Ce credeti

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006