sunt insarcinata sau nu?

Sarcina

Postata de Cristy) cu 11 ani in urma.

salut, pe 25.01 am avut un act sexual cu iubitul meu, am mai avut si mai inainte. ne-am protejat, nu s-a rupt prezervativul a fot totul ok) el e sigur de asta. dupa act chiar in seara aceia mi-a venit ciclu, luna urmatoare la fel mi-a venit. insa in martie nu mi-a venit! Insa am avut niste probleme si 1 saptamina practic n-am dormit deloc noaptea. . si la picioare am inghetat tare caci nu le mai simteam. Dar nustiu de ce nu mi-a venit) Oare sa fiu insarcinata? am facut ieri un test de sarcina si a esit negativ! ma dor sfarcurile la sin, si burta oleaca..MA tem foarte tare,ajutati-va va rog! greturi,probleme n-am avut!! VA ROG MULT SA MA AJUTATI. ms anticipat! :*

Raspunsuri (2)

Corina

acum 11 ani

Nu prea cred ca ati putea fi insarcinata. Orice dereglare hormonala poate fi pusa si pe seama stressului. Consultati un medic endocrinolog sau un ginecolog pentru a descoperi cauza acestei intarzieri. Multa sanatate!

Cristy)

acum 11 ani

am avut azi o scurgere de singe..
ce poate insemna aceasta?
oare sa fie ceva legat de sarcina??