Sunt insarcinata sau este dereglare hormonala ?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1503962185 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. Am 18 ani si de un an mi am inceput viata sexuala cu actualul meu iubit. Acesta a fost plecat o lunga perioada de acasa cu munca si ne vedeam doar o data pe luna . De la inceputul lunii august s a stabilit in oras si contactele sexuale au inceput sa fie din ce in ce mai dese. Nu stiu ce sa fac .menstruatia imi intarzie de 3 zile desi am simptomele pe care le aveam si inainte pana sa mi vina. Tin sa mentionez ca am facut teste de sarcina si toate mi au iesit negative. Va rog ajutati ma cu un raspuns.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/ciclul-menstrual-normal_1068