STIMULARE OVARIANA?

Sarcina

Postata de ametila cu 12 ani in urma.

BUNA ZIUA.
AM 42 ANI, 2 COPII (13 SI 16 ANI) SI INCERC SA RAMAN INSARCINATA DIN NOU. DE 3 LUNI FAC TARTAMENT CU FEMIOBION, MAGNEZIU, ACID FOLIC, VIT. C. ANALIZE GENETICE BUNE. ANALIZE DE FSH, LH, ESTRADIOL MODIFICATE IN BINE CA URMARE A TRATAMENTULUI (FACUTE IN ZIUA 3 SI 14). NU AJUNG SA FAC ANALIZE IN ZIUA 25, PENTRU CA-MI VINE CICLUL.
INTREBARE: AS PUTEA FACE TARATAMENT DE STIMULARE OVARIANA FARA A STI VALORILE ANALIZELOR DIN ZIUA 25?
SPER SA FI FOST CAT DE CAT CLARA SITUATIA MEA. MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Andra

acum 12 ani

Totusi, nu e cam tarzior pentru bebe? Riscurile sunt mari la varsta asta...

ametila

acum 12 ani

LA VARSTA ASTA, AM LUAT IN CALCUL TOATE RISCURILE.
DUPA MINE, POSTEZI UN RASPUNS CARE SA AJUTE LA REZOLVAREA PROBLEMEI RIDICATE. ALTFEL, TOATE BUNE. MULTUMESC.