Stare generala de rau?

Sarcina

Postata de Ask_me0ut cu 4 ani in urma.

Buna ziua, de 2 zile ma simt groaznic, ma doare tot corpul, capul am greturi, arsuri in piept, frisoane si senzatia in acelasi timp ca imi arde tot corpul. Sunt constipata si de dimineața m.am trezit cu ameteli, nu pot sta in picioare.M.am gândit la o sarcina, dar testul e negativ, astept menstruatia peste 5 zile. Sunt la servici nu pot ajunge inca la un medic,dar nu inteleg ce am si nu stiu ce sa iau sa imi revin. A trecut cineva prin stările astea? Multumesc

Raspunsuri (1)

KisR

acum 10 luni

Buna. Imi pare rau sa aud can te confrunti cu asta, si imi pare si mai rau cand vad ca nu exista niciun raspuns.
Din pacate la fel si eu trec prin asta chiar acum si caut raspunsuri, din pacate sunt putine…
Cum te simti? Ce ai reusit sa rezolvi?