Spoting?Ajutorrr?

Sarcina

Postata de Utilizator11539892853 cu 4 ani in urma.

Buna seara sunt insarcinata in 5 saptamani si 3 zile in perioada cand trebuia sa am menstruatia am avut niste pete mici maroni care au dispărut în două zile după o saptamana au apărut iar va rog sa ma ajutati pt ca nu sunt in tara si aici ei nu fac nimic pt sangerare decat dupa a treia sarcina pierdută...va rog sa ma ajutati sunt disperata

Raspunsuri (1)

Utilizator11579803494

acum 4 ani

Ciclul poate veni si in prima luna de sarcina. Eu am avut sangerari abundente si dureri groaznice abdominale iar in a 3 a zi de sangerare am eliminat saculetul...sarcina fiind de 4 saptamani. Din pacate nici eu nu sunt in tara si mi s a facut programarea la medic tarziu... Daca incepi sa sangerezi abundent du te de urgenta la un control. Numai bine!