Spermatozoitii pot trece prin haine?

Sarcina Ginecomastie la adolescenti

Postata de Utilizator21608047382 cu 3 ani in urma.

Buna seara, am si eu o intrebare, pentru un prieten. Acesta s-a intalnit cu iubita sa la ea acasa si stateau unul peste celalat si se sarutau cand la un moment dat, el ejaculeaza in blugi obserc***a o pata pe acestia. Frica lui este sa nu-si fi lasat iubita insarcinata. L-am rugat sa imi explice in detaliu si mi-a spus ca nu si-au atins cu mainile partile intime unu altuia si doar au gesticulat un fel de "frecare",daca as putea sa ma exprima astfel. Si astfel eu l-am asigurat ca nu ar avea nicio problema si ca nu ar exista niciun risc de sarcina. As dori sa primesc niste pareri legate de aces subiect. Fiind si eu lamurit daca spermatozoitii pot trece sau nu prin haine!
Seara frumoasa!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763