Sperma trece prin haine?

Sarcina

Postata de Liviutza26 cu 9 ani in urma.

Buna am si eu o intrebare:D,as dori sa stiu daca se poate sa ramai insarcinata,fiind virgina si fara ca penisul sa atinga vaginul,deoarece el era imbracat ,exista sanse ca sperma sa treaca prin lenjeria mea intima si sa ajunga in vagin?

Raspunsuri (13)

andreivolintiru

acum 9 ani

:)) Nu are cum , stai calma !

Liviutza26

acum 9 ani

Multumesc mult pentru raspuns

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

NU

Liviutza26

acum 9 ani

Deci atunci cand parteneri sunt imbracati nu exista riscul unei sarcini?

luminita enache

acum 9 ani

Doamne,mare ti-e gradina!Draga mea,tu nu ai cunostinte minime in acest domeniu?Nu m-as mira daca ai intreba ca, daca ai baut apa dupa ce te-ai sarutat cu prietenul tau ai putea ramane gravida?

Liviutza26

acum 9 ani

Era o simpla intrebare,nu trebuie sa te agiti;))

luminita270

acum 9 ani

Cred ca ai gresit site-ul!La voi la tara nu se face educatie sexuala?Crede-ma,cine citeste cele scrise de tine rade cu gura dincolo de urechi!

Liviutza26

acum 9 ani

Inca o intrebare dar daca el iti atinge zona intima dar totusi tu fiind imbracata poti ramane insarcinata?

Marie

acum 2 ani

Ai fost însărcinată sau, până la urmă ce ți s-a întâmplat? E totul bine?

Monica

acum un an

Dacă sunteți cu haine pe voi și vă frecați unul de altul se poate să rămâie gravidă.

Belllaaa

acum un an

Cum adică ?

Belllaaa

acum un an

Asta a fost o întrebare sau un răspuns????

Serban

acum un an

Daca trece prin haine sperma poate ramane gravida..?