Simptomele sarcinii pot aparea dupa 2-3 zile?

Sarcina

Postata de ioannapop cu 10 ani in urma.

Este posibil ca dupa 2-3 zile de la contactul sexual neprotejat sa apara simptome?
Este vorba de fiica mea, care desi spune ca partenerul ei nu a ejaculat in ea, are dureri abdominale. Azi-noapte mi s-a vaitat ca ii e rau si ii vine sa vomite, eu credeam ca a fost de la mancare. Astazi mi-a spus ca au aparut dureri si in partea dreapta-jos, gandidu-ma ca ar fi vorba de apendicita.
P.S : fata avea pe picior "ceva" dupa actul sexual, se poate sa fie de la ea, vreo scurgere?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Simptomele de sarcina nu se manifesta asa devreme.

AlexandraTr

acum 10 ani

Am si eu o neclaritate, acum 2 saptamani am avt act sexual cu iubitul meu, am facut sex neprotejat in saptamana cu fertilitate, pe data de 1 ianuarie luna asta mi-a venit menstruatia, doar ca luniile precedente, adica decembrie mi-a venit pe data de 12 si noiembrie mi-a venit pe data de 17 si ieri mi-a venit din nou menstruatia, doar ca la culoare este putin diferita de cea normala, cateodata bate spre roz, cateodata spre rosu si cateodata ii maronie.., e posibil sa fi ramas gravida si inca nu imi pot da seama? ne dorim extrem de mult un bebe strumf...

ramona

acum 10 ani

buna ziua am 19 ani si am o problema poate cineva sa ma ajute? am fost operata de 1 an si 4 luni de sarcina extrauterina si nu am ami incercat sa raman ..pana la vindecarea acesteia dupa controlul medicului si cu permisiunea dansului,am incercat...akm nu mia ceniti ciclul am intarziere 1 luna si 10 zile ultima menstruatie a fost pe 28 januarie si ma tinut pana pe 2 februarie normal...vreu sa specific k nu am simptome de sarcina prietenu a ejaculat in mn de mai multe ori.. o sa imi fak testul sa vad dak sunt racita sau gravida ..dak cineva cunoaste sau a trecut prin o intamplare asemanatoare astept raspunsurile voastre va multumesk o zi buna!

ramona

acum 10 ani

?