simptome ale sarcinii

Sarcina

Postata de Alice17 cu 16 ani in urma.

salut,totul a debutat cu o diaree care a tinut vreo 4-5 zile.Acum dupa ce aceasta a trecut am dureri abdominale (nu mari) si merg des la baie(de 4-5 ori/zi).Desi am avut menstruatie luna aceasta as vre sa stiu as avea motive de ingrijorare?Multumesc

Raspunsuri (4)

laura131

acum 16 ani

si eu am avut aceleasi simtome,ba mai mult-dureri de cap,de sani,nu suportam nici un fel de miros,(nici al sotului)stari de voma,nici nu mai puteam fuma,timp de o luna,sant la menstruatie si eu cred ca este vorba de o dereglare hormonala,daca starea se agraveaza ar trebui consultat un medic.sanatate

Cristian272

acum 16 ani

ai, dar nu de sarcina!

Amelia6

acum 16 ani

In privinta urinarii frecvente...vezi sa nu fie vorba de o infectie urinara.Mai ai si alte simptome,cum ar fi usturime?Durerea de burta ar putea fi legata tot de acest lucru.

oana4170750

acum 16 ani

Beti mai multe lichide?