sex protejat......cat de sigur?

Sarcina

Postata de simona419 cu 16 ani in urma.

de la nasterea puuilui meu ne-am protejat mereu cu prezervativ si nu am avut pb pana in mpmentul de fata, acum mi-a intarziat CM 4 zile si nu exista simptomele nici ale unei sarcini dar nica mi-ar venii, sunt f nedumerita, s-a mai intalnit cineva cu aceasta pb? oare sa fie sarcina? eu ma rog sa nu se intample asa ceva.

Raspunsuri (1)

costel1485677

acum 16 ani

sunt exact in aceeasi situatie...cu diferenta ca am facut imprudenta sa nu folosim prezervativ intr-o seara...problema e ca am nascut prin cezariana, acum aprox 5 luni...
stau ca pe ace, am sa fac un test, sper sa nu fie sarcina ca mi-e groaza de chiuretaj...si nici sa las copilul nu se poate,...organismul meu nu e refacut, operatia are nevoie de timp pentru a se cicatriza complet...
nu stiu ce sa-ti spun...decat sa faci si tu un test de sarcina, ca sa fii sigura...
bafta!