sex neprotejat

Sarcina

Postata de mihai2810 cu 10 ani in urma.

Buna seara .
Ma numesc Mihai si cred ca am facut o mare greseala.
Acum 5 luni am facut sex neprotejat cu o fata ,iar acun imi spune ca de 2 luni i-a intarziat menstruatia.
Este posibil ca la 3 luni dupa actul sexual sa ii intarzie menstruatia?
Va rog sa imi raspundeti cat mai repede cu putinta.
Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

kiko83

acum 10 ani

Buna!Nu vb din proprie experienta,dar am auzit de cazuri in care femeii i-a venit menstruatia in primele luni de sarcina si apoi s-a oprit.Cu toate acestea un test de sarcina(cel mai ieftin e in jur de 5 lei)ar elucida misterul.