Sex neprotejat

Sarcina

Postata de reea21 cu 14 ani in urma.

Ce sanse exista ca, in urma unui act sexual neprotejat, un barbat de 66 de ani sa lase insarcinata o femeie fertila?

Raspunsuri (8)

Adrienne

acum 14 ani

Poate-ti raspunde Silvia Chifiriuc.

reea21

acum 14 ani

Foarte tare raspunsul!:))

cristina0606

acum 14 ani

sansele sunt de 99%pentru ca spre deosebire de femei care au ovule in uter de cand sau nascut si acestea se deterioreaza in timp, la barbati sperma se produce in fiecare zi. deci daca e un barbat sanatos si sa ingrijit poate sa faca copii pana moare

luma

acum 14 ani

Citat:
Poate-ti raspunde Silvia Chifiriuc.

bravo katy, dar nu ai intrebat-o vrea sau nu sa fie insarcinata?

Cristina84499173

acum 14 ani

Cred ca deja "femeia fertila" e insarcinata!
Si vrea sa-l prinda in mreje!
Ca e al lui sau nu, asta vrea sa afle!
Pai cum a raspuns cineva, sanse sunt slava domnului!
Asa ca, un examen ADN poate confirma daca DA sau NU!
Saracu, prin ce chinuri trece!

reea21

acum 14 ani

Pentru orice nelamuriri, intrebarea am pus-o inaintea "sexului neprotejat".

Spinu2

acum 14 ani

Citat:
Ce sanse exista ca, in urma unui act sexual neprotejat, un barbat de 66 de ani sa lase insarcinata o femeie fertila?

tre sa mai cumperi un neuron, cu ala pe care-l ai, vaz ca nu te descurci.!! cata vreme un Barbat are erectie, anseamna ca ejaculeaza.. la 25 sau la 65 de ani si din cateva milioane de spermatozoizi, s-o gasi vreounul care sa-si faca datoria ! cu neuronu e mai prost,

den96

acum 14 ani

Sanse..maxime DACA EL ESTE SANATOS!!!-ea fiind fertila-(pt ca SI un barbat poate fi"infertil"!!!). Nu e neaparat nevoie de sarcasm ca sa raspundem la o intrebare simpla.