sex dupa avort

Sarcina

Postata de eleyely cu 11 ani in urma.

buna ziua eu am facut sex la doua saptamani dupa avort o singura data dar prietenul meu nu a ejaculta in mine este posibil sa fiu insarcinata?dac ada dupa cat timp pot face un test de sarcina?

Raspunsuri (2)

diana

acum 10 ani

Poti ramane foarte usor. La mine sa intamplat dupa o luna si cateva zile dupa primul avort. Am facut un test care mi.a iesit pozitiv, daca ai ghinionul asta ca mine poti fi. Nici in mn nu a ejaculat, ramai dl lichidul pe care I''''ll secreta penisul. Fa.ti un test. Succes!

alina

acum 10 ani

de ce naiba iti mai trebuie sex dupa avort?doctorul ginecolog nu ti a spus ca o luna nu ai voie sa ai contacte sexuale,pana la finalul urm menstruatii?mancariciul este mare,scz de expresie dar te distrugi pe tine fetito