seriozitate.va rog!

Sarcina

Postata de andris cu 11 ani in urma.

buna ziua,cu riscul de a parea penibila,am o intrebare.daca am facut petting cu prietenul si ne.am frecat ,doar am mimat sexul dar fiind imbracati amandoi,se poate ramane insarcinata.sunt virgina!!

Raspunsuri (8)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Cand vad astfel de intrebari in 2012 venite de la o fata, ma ingrozesc!
Cum, draga, ai stiut sa folosesti termenul ala "petting" si n-ai stiut sa-ti raspunzi singura la intrebare. Ia intreab-o pe mama ta! Cati ani ai? Of....nici tu n-ai sa iei bacul!

Sigada

acum 11 ani

Atata timp cat este virgina si nu a avut loc un contact sexual nu ai vum sub nici o forma sa ramai insarcinata. Daca vrei sa iti incepi viata sexuala, documenteaza-te, citeste despre inceperea vietii sexuale, despre metode contraceptive si despre bolile cu transmitere sexuala. Mergi la un cabinet de planning familial unde poti primi toate aceste informatii de la persoane acreditate.

Alina Daniela3

acum 11 ani

Sigada, ai avut rabdare. Are 21 de ani!!!

Sigada

acum 11 ani

Alina, se poate sa aiba 21 de ani sau se poate sa aiba 16...si inclin sa cred ca nu are 21 de ani pentru ca la aceasta varsta consider ca ar trebui sa stie lucruri atat de simple, mai ales ca exista atatea surse de informare acum.

emilian

acum 11 ani

sunt sigur ca ai ramas gravida deoarece pe haine vooastre s-au depus spermatozoizi zburatori(seamana cu acarienii)!

Alina Daniela3

acum 11 ani

corect!

Alina Daniela3

acum 11 ani

Cred ca fata a facut misto si ne "mananca" timpul cand poate, in acest timp, am fi inspirati sa dam un raspuns chiar folositor cuiva.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Subscriu celor de mai sus....