secretie gelatinoasa la 36 de saptamani

Sarcina

Postata de dzeya cu 9 ani in urma.

buna ziua!sunt insarcinata in 36 de saptamani.am inceput sami fac grija in cauza unei secretii aparute de 1 zi este incolora si gelatinoasa.ar trebuia sa merg la medic ?ce este cu aceea secretie? multumesc

Raspunsuri (3)

buna

acum 9 ani

Buna, nu este nimic de speriat. Secretia asta e normala si apare uneori atat la gravide cat si la negravide. Nu este nimic patologic sau de speriat. Corpul stie ce face si face mereu totul corect,

FreeStyle11

acum 9 ani

Daca nu persista si nu este abundenta, nu cred ca trebuie sa va faceti griji.Daca dimpotriva persista si e abundenta, mergeti la medicul ginecolog.Posibil sa fie de la sarcina.

dzeya

acum 9 ani

multumesc pentru raspunsuri..ma speriasem din cauza faptului ca la 32 de saptamani am avut ceva probleme si am avut risc de nastere prematura ..imi era frica sa nu fie o problema