Se poate ?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1487255717 cu 7 ani in urma.

Buna ziua acum cateva zile am facut sex anal cu prietena mea si am ejaculat .. apoi am stat vreo 5-10-15 minute dupa care ne-am jucat si am introdus capul penisului in vaginul ei si aveam lichid secretat de glanda cowper iar ziua urmatoare ea intra in perioada de fertilitate .. si as vrea sa stiu daca poate ramane insarcinata ??

Raspunsuri (3)

MembruMobileApp1487407596

acum 7 ani

Da, poate ramane insarcinata! Poate ramane insarcinata in orice moment al lunii, nu neaparat in perioada fertila, desi sansele sunt mai mici!Daca nu va doriti o sarcina, protejati-va!

MembruMobileApp1487255717

acum 7 ani

Si chiar daca penisul a intrat doar foarte putin ??

MembruMobileApp1487407596

acum 7 ani

Odata introdus in vagin...putin sau mult...exista o posibilitate...spermatozoizii calatoresc cu "viteza luminii"...protejati-va daca nu va doriti o sarcina si nu va mai lasati dusi de val...nu este de joaca..nu mai spun de pericolele la care o expui pe ea...+ sexul anal si apoi bagarea penisului in vagin...(chiar si doar varful)..cu care ii bagi toate bacteriile din anus in vagin...sexul anal se face cand exista o igiena foarte riguroasa...nu asa..Documentati-va inainte sa "experimentati"