Se poate?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1483956973 cu 7 ani in urma.

Am facut sex anal neprotejat. Stiu ca prin anal, nu poti ramane insarcinata.Dar problema mea e alta. Exista sansa ca el, sa fi introdus , nu complet si fara ejaculare penisul in vagin. Pentru cateva secunde. Am dureri sub buric. Dar doar intr-o parte, acesta ar fi cam singurul "semn" ciudat. Ma puteti ajuta ?

Raspunsuri (16)

MembruMobileApp1483917166

acum 7 ani

Prin anus, NU.

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Asta stiu... ma refeream la producerea unei

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Unei sarcini daca penisull

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

A fost in vagin pentru cateva secunde

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

totusi am dureri destul de rele in partea stanga jos a abdomenului

MembruMobileApp1483917166

acum 7 ani

Daca a ejaculat in cele cateva secunde, e destul de posibil, durerile jos in partea stanga nu o sa le simti in primele zile de sarcina cand timp e doar un embrion!

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Faza e ca , el e virgin. Dupa toate cele intamplate el nu si-a pierdut virginitatea ...

membru321232

acum 7 ani

E posibil sa ai dureri din cauza contactului sexual anal, si nu pentru ca esti gravida. Daca a fost recent, nici nu resimti dureri atat de repede daca ar fi sarcina. Dureaza...si un sfat: daca te panichezi atat de repede, protejeaza-te si nu te juca cu sexul ! Ca tu patimesti, nu el...

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Vai.. stiu.. nu e de joaca. Multumesc mult..sa inteleg ca nu sunt sanse sa fiu insarcinata?

membru321232

acum 7 ani

ca sa fii tu linistita, daca esti atenta la perioada ciclului menstrual si la ovulatie, ai putea calcula singurica daca la momentul actului erai la ovulatie sau in apropierea ei. Fa un test de sarcina ca sa fii mai sigura,dar eu zic ca totusi slabe sanse sa fii insarcinata

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Multumes! Ma gandeam oricum la facerea unui test! Voi calcula si perioada aceea. Multumesc tare tare mult

MembruMobileApp1483917166

acum 7 ani

E imposibil sa fi insarcinata!

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Imi puteti argumenta putin raspunsul???? Doar ca sa fiu mai sigura :)

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Dupa un "tracker" eram in perioada fertila.

MembruMobileApp1483917166

acum 7 ani

Daca el a ramas virgin in urma actului "sexual" atunci penetrarea nu a fost una corecta, ejacularea nu ar fi fost "trimisa" acolo unde trebuia daca penetrarea nu a fost indeajuns de adanca!

MembruMobileApp1483956973

acum 7 ani

Va multumesc pentru raspuns! Acestea au fost si gandurile mele. Multumesc.