Se poate??

Sarcina

Postata de MembruMobileApp150330210426110 cu 8 ani in urma.

Bună ziua!! Am și eu o întrebare.. Poate pare o p***ae... Deci... Am sterilet de jumătate de an am ciclu regulat nu îmi creste burta mi am făcut 2teste de sarcina și au ieșit negative.. Dar k toate astea uneori am senzația ca se mișcă cv la mine în burta.. Sunt nebuna??:)))

Raspunsuri (2)

Carmen

acum 8 ani

Poate ai limbrici. :))
Si poate nu stiai, dar steriletul este avortiv, nu contraceptiv. Adica nu lasa oul fecundat sa se fixeze in uter. Ca sa nu zici ca n-ai stiut.

MembruMobileApp150330210426110

acum 8 ani

ok ... stiu forte bine ce inseamna un sterilet ... dar am auzit ca sunt multe cazuri in care si k sterilet si tot a ramas insarcinata