se poate?

Sarcina

Postata de nia cu 14 ani in urma.

buna,pe data de 18 iulie mi-o venit ciclul normal,ma tine 3-4 zile,am facut dragoste cu sotul meu,aproape zi de zi,iar acum luna asta m-am imbolnavit pe data de 16august,dar timp de 3 zile cat m-o tinut ciclul,mi-o curs foarte putin,e prima data cand so intamplat asa ceva,ieri in data de 21august,am facut un test si mi-o iesit negativ,cineva mi-o zis sa mai repet peste 2saptamani,sa mai fac un test.as vrea sa am un bebe.

Raspunsuri (4)

mikmok

acum 14 ani

Buna Nia,
S-ar putea sa fi ramas insarcinata s-ar putea sa fi foarte racita adica sa ai o anexita. O vizita la medicul ginecologic nu ti-ar strica. Am intels ca vrei un bebe, pentru acest lucru trebuie sa mergi la medic sa faci niste investigatii sa vezi daca totul este in regula. Ultima menstruatie cand ai avut-o, pe ce data?

Sheila

acum 14 ani

Cred ca ai incurcat putin lunile.Sper sa fi insarcinata daca asta iti doresti dar daca menstruatia nu a fost tot atat de abundenta nu inseamna neaparat ca esti insarcinata, poate fi de la raceala sau o dereglare
Numai bine si sa auzim de un bebe

nia

acum 14 ani

da sheila,scuze,ai avut dreptate am incurcat lunile
penultima menstruatie o fost in august pe 18,iar ultima acum in septembrie pe 16,dar foarte putin o curs,se poate sa fi racit.scuze,dar nu stiu unde imi era gandul cand am scris

nia

acum 14 ani

buna mikkyy,gresisem lunile,ultima am avuto pe 16septembrie,dar foarte putin mi-o curs,ma patam zilnic timp de 3zile nu mi so mai intamplat pana acum.mersi de raspuns