Se mai poate face avort la 4 luni?

Sarcina

Postata de Utilizator11696142271 cu 7 luni in urma.

Din cauza problemelor menstruale(niciodată nu imi venea la timp) am rămas insarcinata si deabia luna asta am aflat. Cred ca sunt deja în aproape 4 luni. Doresc sa fac avort. Cunoașteți vreun doctor care mai face avort la varsta asta a copilului?

Raspunsuri (2)

Alina

acum 7 luni

Eu am vrut sa fac aveam 12 saptamani, puteam facea dar daca aveam 14 saptamani numai puteam deja copilul la 4 luni 4 luni jumate incepe sa miste si e tarziu