Scurgeri si dureri

Sarcina

Postata de MembruMobileApp1496748695 cu 6 ani in urma.

Am 21 de ani si de vreo doua saptamani am crampe si scurgeri roz si maronii. In ultimele zile duterile s-au accentuat. Deja asta e a 4-a zi in care am dureri continue. Mi-am facut un test si e negativ. Am fost la ginecolog si a zis ca nu se vedr nimic,dar sa ma întorc peste 10 zile daca nu imi vine menstruatia. Si mi-a dat ipubrofen,dar doar la nevoie. Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Am avut si ameteli,obosesc tare si repede. E posibil sa fiu insarcinata? Cam.la cat timp se vede sarcina la ecograf? Eu sunt si mai micuța si slăbuta,ma gandesc ca contează si asta. Mulțumesc.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094

Utilizator11596552146

acum 3 ani

Buna! Tot asa am avut si eu dureri si mi a gasit un chist ovarian destul de mărișor! Ai facut ecografie? Vezi sa nu ai vreun chist! Sper sa nu fie asa!