scaun apos

Sarcina

Postata de dreghicilaura cu 13 ani in urma.

Buna,
Sunt gravida in 23 de saptamani si de trei zile am scaun moale, iar azi am avut aproape ca si apa. Este ceva in neregula? Daca da ce ar trebui sa fac.

Raspunsuri (1)

elena

acum 13 ani

Sa mergi la doctor, ca sa stii ce tratament poti lua. Incearca sa te reglezi prin alimentatie: paine prajita, banane, cas, pilaf de orez, ceai de menta, carne de pui fiarta. Sanatate si mergi la dr.