sarcinaaaaa?????

Sarcina

Postata de carina29 cu 11 ani in urma.

ultima menstruatie am avut-o pe 25 ian.pe 7,8,9,10,11 am avut contacte neprotejate.ciclul este regulat,la 30-31 de zile.Urmatoarea menstra ar trebui sa vina pe 22-23.astazi a inceput sa ma doara sanii pe laterale si un pic burtica.oare sa fie sarcina?

Raspunsuri (3)

Corina

acum 11 ani

Fara sa va intarzie menstruatia inca nu se poate vorbi despre o sarcina. Nici un test nu s-ar pozitiva asa de devreme. Mai asteptati pana la data la care ar trebui sa aveti menstra si mai vedem. Acum e prea devreme si acuzele dumneavoastra nu sunt foarte specifice. Numai bine!

Sigada

acum 11 ani

La 10 zile dupa intarzierea menstruatiei puteti face un test de sarcina si un control la medicul ginecolog pentru a stabili daca este sau nu prezenta o sarcina.

cristina

acum 11 ani

Buna ziua!Am si eu o nelamurire.Luna trecuta am avut menstruatia pe data de 1 februarie pana pe 6 apoi mi s-a oprit si mi-a venit din nou pe 13 februarie,am fost la un medic ginecolog care mi-a oprit hemoragia.As vrea sa raman insarcinata dar nu stiu daca menstruatia trebuia sa imi vina pe 1-2 martie sau pe 13-14 martie?