sarcina

Sarcina

Postata de tanvuia cu 16 ani in urma.

am pierdut o sarcina la 7 saptamani de un an jumate si de atunci nu mai raman desi medicii spun ca nu am nici o problema stie cineva un tratament special?

Raspunsuri (2)

Elena816

acum 16 ani

nu trebuie sa iti faci griji. daca medicul spune ca nu ai nici o problema nu trebuie urmat nici un tratament. am pierdut si eu o sarcina acum 11 ani tot la 7-8 saptamani si timp de trei ani am tot incercat sa raman iar insarcinata. medicul spunea ca nu am nici o problema dar cu toate astea nu puteam ramane insarcinata orice metode as fi incercat. la un moment dat dupa 3 ani de termomete si calcule a perioadei fertile am renuntat sa mai incerc sa raman insarcinata, ma resemnasem ca nu o sa mai am copii. la nici 6 luni de cand si eu si sotul meu ne impacasem cu ideea ca vom fi singuri m-am trezit insarcinata iar acum am o fetita de care face 6 ani in mai oar in iunie voi naste cea de-a doua fetita. daca medicul spune ca nu ai nici un fel de probleme de sanatate, singura problema pe care o ai este ca incerci prea mult si esti stresata. daca te linistesti parerea mea este ca nu o sa mai dureze prea mult pana vei ramane insarcinata.

Mișu

acum 8 ani

Da! Rugăciune sincera!