Sarcina?

Sarcina

Postata de Anonim cu 2 ani in urma.

Buna. Am o întrebare. Ciclul are o întârziere de 8 zile și am făcut test de sarcina, rezultatul fiind unul negativ. Menstruația mea nu este una regulata, având in fiecare luna decalaje. Actul sexual a fost făcut și cu și fără prezervativ( la cel fără a fost foarte scurt) , dar partenerul a ejaculat in afara, la o perioada de 5-6 minute după ce am terminat actul. Ca probleme de sănătate am anemie. Ce părere aveți?

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/14-motive-pentru-care-iti-intarzie-menstruatia_16108

Elite

acum 2 ani

Mai fa un test de sarcina daca și al doilea iasă tot negativ du-te la un control poate ai chisturi pe ovare și de aia nu îți vine ciclu

Anonim

acum 2 ani

Am făcut 3 teste de sarcina, toate 3 negative