sarcina

Sarcina

Postata de Oana-Genoveva cu 15 ani in urma.

fetelor dupa atita chin in sfirsit am ramas insarcinata si am vrut sa va inpartasesc bucuria mea si sa va multumesc pentru raspunsurile voastre ati fost intradevar geniale am 4 saptamani si sunt cea mai fericita mamica sa sper ca am sa o duc la bun sfirsit ca stiti ca am avut pina acum 5 sarcini oprite in evolutie si dupa ce am facut tratament de specialitate nu mai ramaneam acum am ramas si sa,mi tineti pumni pe 10 noiembrie fac prima ecografie a lui bebe ,va multumesc fetelor pentru toate sfaturile voastre si deo vrea cel de sus va invit pe toate la botez inca o data va multumesc mihaela si bebe

Raspunsuri (6)

Oana-Genoveva

acum 15 ani

fetelor dupa atita chin in sfirsit am ramas insarcinata si am vrut sa va inpartasesc bucuria mea si sa va multumesc pentru raspunsurile voastre ati fost intradevar geniale am 4 saptamani si sunt cea mai fericita mamica sa sper ca am sa o duc la bun sfirsit ca stiti ca am avut pina acum 5 sarcini oprite in evolutie si dupa ce am facut tratament de specialitate nu mai ramaneam acum am ramas si sa,mi tineti pumni pe 10 noiembrie fac prima ecografie a lui bebe ,va multumesc fetelor pentru toate sfaturile voastre si deo vrea cel de sus va invit pe toate la botez inca o data va multumesc mihaela si bebe

Elena991510

acum 15 ani

felicitari pentru bebe si sa te ajute dumnezeu sa duci sarcina pana la sfarsit cu usurinta, si sa il nasit foarte usor !!

spune-mi si mie despre ce sfaturi geniale vorbesti?? ca sunt interesata :P

mihaela1306

acum 15 ani

Felicitari Mihaela!Sa dea dumnezeu ca de data asta sa fie totul bine si sa fiti amandoi sanatosi.Sper cat de curand sa simt si eu emotiile si bucuria aceasta.Multa sanatate!

andrei178

acum 15 ani

In sfarsit si un mesaj de bucurie pe aici! Bravo, felicitari, va doresc din tot sufletul sanatate si sa va dea Dumnezeu tot binele! Si sora mea a patit la fel, dar acum tine in brate un pushtiulica de aproape patru luni, minunant! Numai Bine, Mihaela!

elena1132

acum 15 ani

Felicitari Mihaela!!!! Sa fi sanatoasa si u si bebele tau. Lasa ca Dumnezeu este sus si e alaturi de tine si de bebe... trebuie intotdeauna sa crezi in el pentru ca el ne pune la incercare... si uite ca acum esti cea mai fericita.Va doresc multa sanatate la amandoi. Sper ca intr-o buna zi sa impart si eu aceasta bucurie. Numai bine

hci

acum 15 ani

Ne bucuram mult pt tine si bebe