Sarcina?

Sarcina

Postata de Utilizator11611180574 cu 3 ani in urma.

Bună am 43 ani de doi ani cred ca am întrat la menopauza o luna îmi vine ciclu 5-6 luni nu anul trecut am avut ciclu în februarie apoi de loc pina în octombrie și atunci doua zile de atunci de loc și suntem în ianuarie. De o săptămână am grețuri miam făcut test azi de sarcina și nu a trebuit sa aștept nici doua secunde sa făcut direct doua lini roși e posibil sa fi rămas gravidă sau nu pot sa fiu sigura pe test.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006