Sarcina?

Sarcina

Postata de Utilizator11562484987 cu 4 ani in urma.

Buna ziua! Ma puteți ajuta și pe mine cu un răspuns la o întrebare? Pe data de 2.07.2019 am născut prin cezariana totul a fost ok pana mi-a dat pansamentul jos și am observat ca deasupra operației am o umflatura cât tine operația ce poate fi ? Medicul mi-a spus sa pun gheata ca o sa se retragă . Cei drept am pus doar o data pe zi și degeaba. A mai pățit cineva așa?
Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/ce-trebuie-sa-stie-orice-femeie-despre-cezariana_16725