Sarcina ?

Sarcina

Postata de Pyss cu 5 ani in urma.

Dacă am avut contact sexual pe 3 Decembrie și mai înainte iar calculatorul de sarcina arată ca pe 6 Decembrie a avut loc concepția este posibil sa fie greșit? Menționez ca și pe 6 am avut contact sexual dar protejat fără incidente sa se rupă prezervativul.

Raspunsuri (10)

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Nu cred ca esti însărcinată daca vati protejat dar pt orice eventualitate fati un test de sarcina si vezi ce iasa pana atunci toate cele bune ast rass

Pyss

acum 5 ani

Problema e ca sunt însărcinată. Doar ca imi arată de concepția a avut loc pe 6 Decembrie iar eu pe 6 am avut contact protejat

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Ai fost la medic?

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Am si eu o problema daca poti sa ma ajuti sami zici am avut contact sexual cu soțul meu si a lasat in mine dupa care miam facut un test dupa 10 zile si mia iesit negativ acum maine trebuie sami vina menstruatia si sper k nu sunt gravidă

Pyss

acum 5 ani

Urmează sa merg dar in Ianuarie.

Pyss

acum 5 ani

Testul se face din prima zi in care ți a întârziat menstruația.

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Aha pai sper să te lămurească doctorul .si sa auzim de bine...:x

Utilizator11545848844

acum 5 ani

Si sami mai iau un test? Daca numi vine maine?

Pyss

acum 5 ani

Dacă nu îți vine menstruația mâine ia ți un test de sarcina și îl faci poimâine dimineața. O sa iasă exact dacă ești sau nu însărcinată. Succes !

Pyss

acum 5 ani

Doamne ajuta 🙏🏼😘